زمان جاری : شنبه 03 مهر 1400 - 2:54 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 73
نویسنده پیام
roya2020 آفلاین


ارسال‌ها : 27
عضویت: 11 /10 /1397


ويژگي هاي يك پروفيل آلومينيوم
آلومينيوم غدير كاملا غير سمي است و داراي قدرت رسانايي بسيار خوب و زيادي مي باشد كه به عنوان بهترين انعكاس دهنده ي گرما و نور است و در برابر خوردگي مقاومت بسيار چشمگيري را از خود نشان مي دهد. آلومينيوم از جمله فلز هايي مي باشد كه براي توليد پروفيل كه داراي شكل ها و سطوح متنوعي باشند، بسيار مناسب است و در اين راستا شامل قابليت هاي نا محدودي مي باشد.
كاربرد هايي كه پروفيل آلومينيوم دارد
فروش پروفيل آلومينيوم براي استفاده در مكان هاي مختلف مي باشد كه از جمله آن ها مي توان براي به كار بردن آن در سيستم هاي معماري، استفاده در پارتيشن ها، به كار بردن آن در انواع مختلفي از اقامت گاه ها، استفاده در سيستم هايي كه براي حفاظت و مراقبت هستند و براي به وجود آوردن شكل ها و فرم هاي هندسي مانند، اشاره كرد.
در برخي مكان ها مانند اداره جات، كارخانه ها، فروشگاه ها، خانه ها، هتل ها و ساير مكان هايي از اين قبيل، توليد پروفيل آلومينيوم غدير به منظور ساخت درب ها، پنجره ها، قاب ها و مانند اين ها مي باشد.
عمليات اكسترود به چه صورت است
عمليات متراكم سازي آلومينيوم را اكسترود مي گويند كه اين كار ها با توجه به دسته بندي هايي كه آلياژ ها دارند و متدي كه براي انجام اين كار در نظر گرفته مي شود به روش هاي سرد، گرم و نيز مستقيم انجام مي شوند كه روش مستقيم از رايج ترين شيوه هايي است كه براي اكستروژن استفاده مي شود. در حين انجام اكستروژن بايد از ميز خودكار استفاده شود تا ميز پرس سبب به وجود آوردن خط در سطوح نشوند و به هنگام فروش پروفيل آلومينيوم، سطحي كاملا صاف و عاري از هر گونه خش را شاهد بود.
بخش هاي مختلف يك دستگاه پرس اكستروژن چيست
دستگاهي كه براي انجام پرس اكستروژن پروفيل آلومينيوم مورد استفاده قرار مي گيرد شامل يك قسمت جلويي و يك قسمت پشت است كه اين دو قسمت بايد به خوبي به يك ديگر متصل شوند كه براي انجام اين كار از چهار ميله نگه دارنده استفاده مي شود.
از جمله اجزاي تشكيل دهنده اين دستگاه مي توان به وجود موارد زير اشاره كرد:
سيلندر اصلي كه براي ايجاد فشار و پيشروي رام است، پمپ هيدروليكي كه براي محاسبه فشار هيدروليكي از واحد نيوتن بر متر استفاده مي شود، رام و يا همان چكش ميله اي كه به سيلندر اصلي متصل است، شمش يا بيلت در اندازه هاي كاملا استاندارد و خاص وجود دارند، بلوكي كه براي محافظ است كه بين بيلت و رام قرار دارد و از ايجاد چسبندگي بين آن ها جلوگيري مي كند و كانتينر كه براي نگه داراي بيلت است و نقش آن هدايت بيلت تا قالب مي باشد.
چگونگي كمك به انجام بهتر پروسه اكسترود آلومينيوم
عمليات كشش و انجام برش كاري بعد از اتمام كار بايد انجام شود. براي صاف كردن سطوح پروفيل بايد از عمليات كشش بهره برد و برش كاري را بايد بر اساس درخواست مشتري انجام داد كه در اندازه هاي ۲ ،۳ و يا ۶ متري مي توان اين كار را انجام داد.
نكته بسيار مهمي كه بايد مد نظر داشته باشيد اين است كه سه اصل در اين راستا بسيار مهم مي باشند كه توجه به دما، فشار و همچنين داشتن سرعت كافي در توليد پروفيل آلومينيوم به صورت با كيفيت نقش بسيار مهمي را ايفا مي كنند.

امضای کاربر : مرکز خدمات در منزل طب نو،اجرای بتن سخت،شرکت فایبر گلاس،دریچه کولر،
چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15:57
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | ويژگي هاي يك پروفيل آلومينيوم | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS