زمان جاری : پنجشنبه 29 مهر 1400 - 11:59 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 114
نویسنده پیام
roya2020 آفلاین


ارسال‌ها : 27
عضویت: 11 /10 /1397


دريچه كولر و دريچه فن كوئل تكوك
براي آشنايي با ويژگي و تعريف هاي دريچه كولر و دريچه فن كوئل هاي تكوك دريچه مطلب را مطالعه فرماييد.

ويژگي دريچه كولر آلومينيومي با طرح جديد
جنسي كه متريال هاي استفاده شده در فريم، دمپر و پره ها دارند از پروفيل و ورق آلومينيوم مي باشد. اين انواع آلومينيومي با طرح جديد از نظر فرم مانند انواعي مي باشند كه آهني با طرح جديد هستند كه در مقالات پيشين در مورد آن ها توضيح مفصلي داديم.اين محصول پيش روي شما به صورت با دمپر و بدون دمپر طراحي شده اند. كاربرد اين محصول در سيستم هاي رفت هوا مي باشد كه به منظور دمش هواي كولر مورد استفاده قرار مي گيرد. از اين محصول به طور معمول به صورت ديواري استفاده مي كنند. سطح تکوک دريچه كولر آلومينيومي طرح جديد را با رنگ هاي گوناگون رنگ كوره اي رنگ آميزي مي كنند. قيمت اين نوع محصول در مقايسه با نوع آهني طرح جديد آن بيشتر مي باشد كه دليل اين امر اين مي باشد كه اختلاف قيمت بين آلومينيوم و ورق هاي آهني وجود دارد. براي نصب بايد از جاي پيچ هايي كه بر روي فريم قرار داده شده است استفاده نماييد و به راحتي آن را نصب كنيد.

ويژگي دريچه كولر آلومينيومي از نوع خطي
اين محصول آلومينيومي از نوع خطي، ساختاري با خطوط موازي دارد كه داراي پره هايي زاويه دار و صفر درجه است. اين محصول داراي مدل هاي مختلفي است كه شامل خطي زاويه دار، خطي با زاويه صفر درجه و يا همان خطي كله قندي و خطي اسلوت مي باشد كه در نوشته هاي آينده درباره هر يك مفصل صحبت خواهيم كرد.

ويژگي هاي ساختاري دريچه فن كوئل بازديد مشبك چيست
تركيب دريچه فن كوئل بازديد ساده و دريچه مشبك تشكيل دريچه فن كوئل بازديد مشبك را مي دهد. ابعادي كه دريچه مشبك دارد بايد متناسب و هماهنگ با ابعاد دريچه اصلي بازديد فن كوئل باشد، به اين دليل كه بايد مقدار هواي ورودي كه از بخش مشبك به درون محفظه دريچه مي رود، به خوبي مورد كنترل و مديريت قرار گيرد.

خصوصيت هاي ظاهري دريچه فن كوئل مشبك بازديد چيست
درب اين دريچه ها با حالت هاي وزنه اي و يا لولايي با قفل زيمنس باز و بسته شده كه با توجه به ابعاد تعداد قفل ها متفاوت خواهد بود و در دو نوع فريم ۳ و ۵ سانتي متري در بازار قابل عرضه مي باشد. اين محصول داراي پيچ از رو و نيز پيچ مخفي مي باشد كه بنا به نياز و درخواست مشتري از يكي از روش هاي نصب استفاده مي شود.دريچه مشبك بازديد به وسيله رنگ هاي مختلف كوره اي پوشش داده مي شود كه بايد كاملا با محيط مورد نظر هماهنگي لازم را داشته باشد. در مورد قسمت اصلي و داخلي اين دريچه بايد بگوييم كه در آن از ورق آلومينيوم هايي به ضخامت ۱ ميلي متر استفاده شده است كه اين مقدار با توجه به ابعاد قابل تغيير مي باشد.

امضای کاربر : مرکز خدمات در منزل طب نو،اجرای بتن سخت،شرکت فایبر گلاس،دریچه کولر،
چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15:33
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | دريچه كولر و دريچه فن كوئل تكوك | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS