زمان جاری : جمعه 28 خرداد 1400 - 7:22 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 94
نویسنده پیام
amirvakili آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضویت: 5 /3 /1398


​حق بهره مندی از وکیل

برخورداری متهم از وکیل دادگستری اصفهان مدافع در تمامی مراحل تحقیقات مقدماتی از ضمانت های اساسی برای به تحقق رسیدن حق دفاع متهم و اعمال اصل برابری سلاح میان طرفین دعوی، می باشد. اصول ۳۵ و ۳۷ قانون اساسی به لزوم حقوق طرفین دعوا عنایت دارد. اصل ۳۵ اظهار می دارد: «در همه دادگاه ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل پایه 1 در اصفهان انتخاب نمایند و اگر توانایی انتخاب مشاور حقوقی در اصفهان را نداشته باشند؛ باید برای آنها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد.»
سابقا ” قانونگذار در قانون مصوب ۱۳۷۸ درتبصره ذیل ماده ۱۲۸ قانون آیین دادرسی کیفری حضور وکیل در مرحله تحقیق را در سه مورد مستثنی کرده و آن را وابسته به مجوز دادگاه می دانست. اما مقنن در سال ۱۳۹۲ در تصویب قانون جدید عمده ای از ایرادات قانون اسبق را اصلاح نمود و در ماده ۱۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری ،حقوق دفاعی متهم را مورد توجه قرار داده است. که بیان می دارد: ” متهم می تواند در مرحله تحقیقات مقدماتی یک نفر
وکیل اصفهان همراه خود داشته باشد این حق باید پیش از شروع تحقیق توسط بازپرس به متهم ابلاغ و تفهیم شود. چنانچه متهم احضار شود این حق در برگ احضاریه قید و به او ابلاغ می شود. وکیل خبره در اصفهان برای متهم می تواند با کسب اطلاع از اتهام و دلایل آن ، مطالبی را که برای کسب حقیقت و دفاع از متهم یا اجرای قانون لازم بداند، اظهارکند. اظهارات وکیل معروف در اصفهان در صورت مجلس نوشته می شود.” در کل سعی برآن شده که حق برخوردار بودن از مشهورترین وکیل در اصفهان در همه مراحل دادرسی از مرحله تعقیب و تحقیقات محلی تا زمان محاکمه و اجرای احکام مورد توجه قرارگیرد.
با توجه به این امر که هر فردی دارای این حق می باشد که از
وکیل پایه یک در اصفهان در مراحل دادرسی استفاده کند و برای اقدام صحیح در زمان بموقع بهتر است قبل از هر اقدامی اطلاعات لازم را داشته باشد پیشنهاد ما به شما مراجعه و تماس با موسسه حقوقی در اصفهان است که میتواند بهترین راه حل را به شما داده تا بتوانید به بهترین نحو و زمان به موقع به موفقیت در پرونده خود دست یابید.

بیان مساله
در حال حاضرحق برخورداری از
وکیل در اصفهان یا مشاور حقوقی در کلیه مراحل قضایی اصلی پذیرفته است. در کنار سایر ویژگی های دادرسی عادلانه ارزش اساسی این حق به اندازه ای است که یکی از شرایط ایجاد دادرسی عادلانه بهره مندی متهم از حق داشتن وکیل و مشاوره وکالت در اصفهان است. وکیل معاملات در اصفهان یا هر وکیل دیگری برای متهم در کلیه مراحل دادرسی از لحاظ نظام عدالت کیفری نقشی اساسی و تعیین کننده دارد و به کارگزارانی که به جرم رسیدگی می کنند در تصمیم گیری قضایی یاری رسانده ومانعی برای مشکلات و اشتباهات قضایی می گردد.

ضرورت داشتن وجود
وکیل امور گمرکی در اصفهان هر وکیل دیگری برای متهم در فرایند دادرسی به این معنی است که متهم در مقابل دادستان در صورت عدم حضور وکیل تنها مانده و دادستان با اطلاع کامل به اصول و قوانین حقوقی و از لحاظ داشتن امکانات قضایی نسبت به متهم در موقعیت بهتری قرار می گیرد و در چنین موقعیتی نیازمند این است که وکیل مختارانه در مقابل دادستان از موکل خود دفاع کند. در کشور ما حضور وكیل متهم در جرائم مستوجب قصاص نفس ، اعدام ، رجم و حبس ابد بطور اجباری می باشد. افزون بر این براساس اصل ۳۵ قانون اساسی در کلیه دادگاه ها طرفین حق انتخاب وكیل برای خود دارند و اگر نتوانند وكیل ملاقات فرزند در اصفهان انتخاب کنند باید برای آنها شرایط تعیین وكیل آماده شود. قانونگذار افرادی را که توانایی پرداخت کردن دستمزد وكیل را ندارند، استفاده از وكیل معاضدتی را فراهم نموده است.
وکیل پایه 1 در اصفهان
حق بهره مندی برداشتن
وکیل نفقه در اصفهان برای متهم درفرایند دادرسی مطابق بر قانون جدید دارای نکات مُثبت زیادی است. عنایت و توجه قانون گذار به حق متهم در بهره مندی از وکیل تا حدی است که بیان داشته در صورتیکه ، متهم در جرائم موجب مجازات های سالب حیات و حبس ابد در مرحله تحقیقات مقداماتی به معرفی وکیل اقدام نکند ، باید بازپرس برای وی وکیل تسخیری انتخاب کند. بهره مندی متهم از داشتن وکیل ، در منابع شرعی هم ریشه دارد.
حق برخورداری از
وکیل ارث در اصفهان ، یک حق طبیعی است بدلیل اینکه هرشخصی حق دارد هنگام تعرض به جان، مال و آبرویش از خود دفاع کند. ولی با این حال این موضوع در تاریخ ، حکایت از تحولات گوناگونی دارد. در نظام قانونگذاری فرانسه در قرون وسطی اجازه نمی داد شخصی غیر از بازپرس و منشی وی در جلسه بازجویی متهم حضور داشته باشد. اما قوانین بعدی برای تأمین حقوق دفاعی متهم اجازه دادند که وکیل متهم حتی در مرحله تعقیب و تحت نظر قرار گرفتن متهم نیز دخالت کند.
اهمیت و ضرورت موضوع
در خصوص مبحث حق برخورداری از
وکیل مهریه در اصفهان در سیستم قضائی ایران میتوان گفت از آنگونه موضوعاتی است که قانونگذار و دولت ها مجبور شدند برای پیشگیری از تباه شدن حقوق متهم یا مجرم یا هر شخص محکوم و مسائلی از این قبیل که در کنار این کار ممکن است اتفاق بیفتد از جمله ضایع شدن حق متهم یا افراد بی گناه ، اتفاق افتادن جرم و جنایت و سوء استفاده برخی از افراد آگاه به قوانین و همچنین ایجاد روابط و ضوابط در کشور به وضع قوانینی مخصوص در قانون جدید آیین دادرسی کیفری دراین خصوص مبادرت نمایند . در امتداد همین موضوع متفکران و دولت مردان به مبحث بهره مندی از وکیل امور حسبی در اصفهان مدافع تحت عنوان یکی از موضوعات قدیمی ، که جستجو در علت های مراحل شکل گیری آن کمک زیادی به جلوگیری از جرم و احقاق حق متهم و غیره می نماید ، توجه کرده اند .
این مبحث همواره در کنار با اهمیت ترین موضوعات مورد توجه در علوم انسانی و قضائی کشور قرار گرفته است ؛ بدلیل اینکه در اجتماع برای تحقق حق اشخاص و نیز همه ارگانهای دولتی ( مانند آموزش و پرورش ، شهرداریها ، کلیه پرسنل نظامی و انتظامی و غیره ) به گونه ای با آن گرفتار و درگیر است و بدلیل اینکه در حال حاضر این حق یعنی بهره مندی از
وکیل طلاق در اصفهان در تمامی مراحل قضایی، بسیار مورد عنایت و توجه می باشد و در کنار سایر ویژگی های دادرسی منصفانه و عادلانه ، بهره مندی متهم از حق داشتن وکیل است بشکل موضوعی جدید و بدیع است.
در پایان توصیه می شود برای اطلاع کامل از چگونکی وشرایط داشتن این حق و استفاده از آن پیش از هر اقدامی در این خصوص با مراجعه یا تماس با موسسه حقوقی و
وکیل آنلاین در اصفهان وکیل دادگستری اصفهان وکیلی حاذق در کلیه امور حقوقی مدنی و کیفری از مشاوره بهره مند شده و موفقیت خود را در پرونده بدست آورید.

منبع : وب سایت حامد امیری

امضای کاربر : حامد امیری وکیل دادگستری اصفهان و وکیل پایه یک در اصفهان
یکشنبه 05 خرداد 1398 - 15:42
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | ​حق بهره مندی از وکیل | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS