زمان جاری : شنبه 16 اسفند 1399 - 4:56 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 124
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 292
عضویت: 16 /10 /1397


​ارتعاشات کابین کلایمر

یکی از سوالات اساسی کاربران این است که آیا در زمان کار با دستگاه کلایمر ارتعاشات ناشی از وزش باد اختلالی در عملکرد دستگاه و کاربرانی که برروی آن در حال کار هستند ایجاد خواهد کرد؟
در حین نصب دستگاه شرکت موظف است که تمامی استانداردهای تعریف شده دستگاه را به شکلی به انجام رساند که کابین و سبد دستگاه کاملا به پیکره ساختمان تماس داشته باشد وتا علاوه بر اینکه توسط سیم ها و بخش های امنیتی حفظ شده است یک تکیه گاه عمودی هم داشته باشد. این کار باعث خواهد شد که زمانی که باد و عوامل محیطی باعث ارتعاش کابین شدند، دستگاه تکان نخورد و این موضوع اختلالی در کار کاربران ایجاد نکند.
حرکت کابین و ارتعاش آن در جهت مماس بر ساختمان
همچنین ساختار خاص کابین و همچنین وزنه های تعبیه شده در آن باعث میشود که ارتعاشات تاثیری در حرکت نداشته باشد و ارتعاشات مماس بر ساختمان خنثی شوند، به همین جهت میتوانید اطمینان داشته باشید که دستگاه در حین حرکت هیچ گونه حرکتی در سطح مماس با نما ندارد.
همچنین به دلیل که باد شدید در حالت های خاص و خیلی شدید باعث ارتعاشات خواهد شد به همین جهت بر اساس آیین نامه کار، در زمان هایی که شرایط جوی نامساعد باشد در هر صورتی کار روی ارتفاع ممنوع است و علاوه بر اینکه کاربرن اجازه ندارند روی ارتفاع کار کنند این ممنوعیت کار علاوه بر دستگاه اجاره کلایمر شامل سازه های دیگری مانند داربست، راپل و.. هم هستند.
به همین دلیل درست است که این دستگاه از ایمنی بالایی برخوردار است، اما در صورتی که ایمنی کار را در هنگام استفاده از آن رعایت نکنید باعث بروز مشکلات امنیتی برای شما خواهد شد.

دوشنبه 06 اسفند 1397 - 11:49
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | ​ارتعاشات کابین کلایمر | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS