زمان جاری : شنبه 09 اسفند 1399 - 8:00 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 107
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 292
عضویت: 16 /10 /1397


قفل کارتی چیست؟
امروزه به دلیلی فراوانی مزایای قفل های دیجیتال، بیشتر افراد برای امنیت آپارتمان های خود از آنها استفاده می کنند. یکی از جدیدترین و ایمن ترین مدل های قفل دیجیتال قفلهای کارتی می باشند که با استفاده از کارت باز می شوند. در این مدل از قفل ها از کلید استفاده نمی شود و مشکلات مربوط به کلید، مانند گم شدن آن و شکستن و نیاز به کلید سازی و… را نخواهید داشت. قفل کارتیبرای کنترل رفت و آمد، استفاده می شود. این قفل ها دارای مغزی الکترونیکی می باشند که باعث می شود تنها به افرادی که دارای کارت مغناطیسی هستند و رمز آن را می دانند مجوز ورود دهد.


انواع قفل کارتی از لحاظ عملکرد
قفل های موجود در بازار از لحاظ عملکرد به دو گروه آنلاین و آفلاین تقسیم می شود.


قفل کارتی آفلاین
قفل هایی که عملکرد افلاین دارند مستقل از نرم افزار عمل می‌کنند. و بین نرم افزار و قفل ارتباطی وجود ندارد. درقفل هتلیآفلاین بر اساس کارت های صادر شده ارتباطات برقرار می شود. گزارش گیری و کنترل رفت و آمد، با استفاده از کارت مخصوص گزارش گیری، به شیوه مجزا و به صورت دستی انجام میشود.


قفل کارتی آنلاین
قفل کارتی با عملکرد آنلاین برخلاف قفل آفلاین بر پایه ارتباط با نرم افزار کار می کند. به این صورت که افراد می‌توانند با استفاده از نرم افزار، وضعیت تمامقفل الکترونیکیرا چک نمایند. کنترل قفل های آنلاین با استفاده از نرم افزار مرکزی و به صورت بیسیم می باشد و به همین دلیل به کابل کشی درب و چهارچوب آن، نیازی نیست. پس از نصب قفل کارتی آنلاین می توانید از راه دور تمام قفل‌ها را کنترل نموده و تنظیم کنید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی نیست به همین دلیل قفل های کارتی آنلاین برای مدیریت و تامین امنیت هتل های بزرگ گزینه مناسبی محسوب می شوند.

چهارشنبه 10 بهمن 1397 - 11:43
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
soolltani آفلاینارسال‌ها : 78
عضویت: 14 /9 /1399
تشکرها : 2

پاسخ : 1 RE ویژگی های هتل های آینده چگونه خواهد بود؟
به نظرتان هتل ها در آینده به چه صورت خواهند بود؟ از آنجایی که تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و با سرعت بالایی در حال پیشرفت است در سال های آینده شاهد نو آوری های زیادی در خصوص تامین امنیت هتل ها به وسیله قفل های کارتی خواهید بود.
نقش تکنولوژی در آینده هتل ها
هتلداران همواره در تلاش هستند تا نیاز های مسافران را پیش بینی کنند و بر اساس نیازهای آنها ویژگی هایی را به هتل های انتخاب کنند.

شنبه 02 اسفند 1399 - 14:40
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | قفل کارتی چیست؟ | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS