فن کویل چیست؟
زمان جاری : شنبه 01 مهر 1402 - 2:35 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 56
نویسنده پیام
baktash آفلاین


ارسال‌ها : 4
عضویت: 18 /12 /1400


فن کویل چیست؟
از آنجا که از عنوان آن مشخص است، فن کویل از یک فن و یک کویل تشکیل شده است. یعنی یک فن با یک کویل در ورودی آن. فن کویل بخشی از سیستم تهویه مطبوع (تهویه مطبوع) است که به طور گسترده در ساختمان های مسکونی، محل کار و تجاری و غیره استفاده می شود. در فصل سوزاندن، آب سرد تولید شده توسط چیلر یا مینی چیلر و در فصل سرد، آب اخیر تولید شده توسط دیگ یا پکیج، در لوله های کویل به گردش در می آید. هوای ورودی به واحد منتقل می شود و سپس از سیم پیچ عبور می کند و پس از تغییر دما، به داخل اتاق دمیده می شود. در واقعیت، این دنده به نوعی سیستم گرمایش و سرمایش جزئی تبدیل می‌شود که همچنان پرفروش‌ترین فهرست تکنیک‌های تهویه مطبوع است. مدها و امکانات کاملا متفاوت با تکیه بر مشخصات ساخت و ساز شما در ادامه راه اندازی می شود.

گجت فن کویل یک ابزار ساده است که دارای مبدل گرما و فن است. این گجت بخشی از سیستم تهویه مطبوع است که در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی و ... قابل تهیه است. فن کویل ابزاری با قابلیت های متنوع است که به طور کلی دمای محیط خود را با مکش هوای قابل حصول تنظیم می کند. این مدیریت با راهنمای تغییر روشن/خاموش یا ترموستات تکمیل می شود. Tor Mustat به فن یا شیر مدیریت دستور می دهد، که ممکن است با تغییر سرعت فن یا بار حرکت آب ورودی به کویل ها، تغییر بیشتری در هر ناحیه ای ایجاد کند.
اصولاً فن کویل ها با آب سرد و گرم از بویلرها و چیلرهای مرکزی تغذیه می شوند. فن کویل ها اغلب از دو لوله (سوزاننده یا سرد) و 4 لوله (هر مدل گرمایش و سرمایش به طور همزمان) استفاده می کنند تا انرژی تولید شده توسط مولد سرزندگی (گرمایش یا سرمایش) را به تامین کننده جو ارسال کنند. می گیرند. می گیرند.
قرار دادن گجت فن کویل نسبتاً آسان است. هنگامی که یک فن کویل هوا را خنک می کند، آب به داخل سینی زیر کویل ها جریان می یابد، از جایی که آب باید توسط یک لوله تخلیه تمیز شود.

راندمان فن کویل
برای روشن شدن ساختار کویل، ممکن است بیان شود که کویل درست مانند یک رادیاتور خودرو است. برای سوئیچ گرمای بالاتر، لوله های این کویل محصول مس هستند. به طور خلاصه، یک سیم پیچ ابزاری است که وقتی به طور جمعی در یک لوله قرار می گیرد تا گرما را تغییر دهد، بالاتر از مس است.

به عنوان مثال، هنگامی که آب در پنجاه یا شش درجه سانتیگراد وارد کویل می شود، از طریق نزدیکی پشت سیم پیچ، اتاق را به سرعت گرم می کند. تبدیل می شود به. یا زمانی که آب در دمای 5 تا 10 سطح وارد کویل می شود، هوای اتاق به سرعت خنک می شود. پیدا کردن نحوه تغییر گرما در این نرم افزار پیچیده است، که ما در اینجا در مورد آن صحبت نمی کنیم.

https://betatahvie.com/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%88-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d9%86-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%84/

سه شنبه 20 اردیبهشت 1401 - 18:49
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | فن کویل چیست؟ | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS