زمان جاری : سه شنبه 15 اسفند 1402 - 1:42 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 106
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 292
عضویت: 16 /10 /1397


بالابرهای ثابت

یکی از انواع بالابرهای ثابت که در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد سیستم مونوریل است، از این سیستم در ساختمان سازی برای دسترسی به بخش های مختلف نمای ساختمان استفاده میشود. در این نوشته به نحوه طراحی سیستم های مونوریل در ساختمان سازی اشاره خواهیم کرد.
برای طراحی این سیستم در ساختمان ابتدا باید پلن ساختمان را در به شرکت اجرایی تحویل کنید پس از آن شرکت مراحل طراحی کلایمر مونوریل در ساختمان را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
ما در داتام کلایمر با بررسی استاندارد های تدوین شده برای راه اندازی دستگاه بالابرنما و هچینین استانداردهای بین الملیی مانند EN1888 به طراحی سیستم مناسبی برای ساختمان شما خواهیم پرداخت.
توجه داشته باشید که حتما پیاده سازی بالابر مونوریل را به شرکت های معتبر بسپارید تا پس از انجام کار و در حین پروسه کار روی نما نیاز به تخریب و ساخت دوباره سیستم نباشد. به همین دلیل پیش از سپردن کار به مجری حتما نمونه کارهای آنها را بررسی کنید. اجاره کلایمر
پس از آنکه طراحی به پایان رسید، نوبت به نصب دستک ها و اتصالات ثابت میرسد، در این مرحله مجری پیاده سازی کلایمر مونوریل با نظارت مهندس مربوطه به نصب میپردازد.
پس از اینکه نصب ریل ها و دستک ها به پایان رسید باید در مرحله نهایی کلایمر مونوریل را به ریل ها متصل کرد. این دستگاه را به وسیله ترولی برقی یا دستی روی ریل ها متصل میکنند.

دوشنبه 15 مهر 1398 - 16:54
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | بالابرهای ثابت | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS