زمان جاری : سه شنبه 15 اسفند 1402 - 3:02 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

بهترین نیستیم اما جزو بهترین هایم...
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 115
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 292
عضویت: 16 /10 /1397


مهمترین دلایل هوشمند سازی و افزایش امنیت مشاغل
بودجه برای بخش امنیت تجاری شما کار بسیار مهمی است. با این حال ، بسیاری از مشاغل تجاری اغلب از اهمیت بودجه امنیتی و مزایایی که بودجه ریزی برای شرکت خود به همراه دارد ، غافل هستند.
داشتن چیزی به نام بودجه امنیتی به شما امکان می دهد تا به راحتی در بحران عواقب منفی سرقت در مشاغل حرکت کرده و به حالت عادی برگردید.

البته بیشتر شرکت ها تمایل دارند که پول خود را صرف چیزهای بسیار قدیمی کنند و مسئله امنیتی اغلب از دیدگاه آنها پنهان است.

صاحبان مشاغل باتجربه از مزایایی که مباحث امنیتی برای یک شرکت به وجود می آورد آگاه هستند و می دانند چگونه می تواند به پیشرفت شما در تجارت کمک کند.

آگاهی از این واقعیت که اقدامات امنیتی از تغییر در امان نیستند ، ضروری است ، زیرا آنها اغلب به تعمیر و نگهداری و یا به روزرسانی در مدت زمان مشخص نیاز دارند.

با بودجه امنیتی ، مشاغل می توانند وجوهی را اختصاص دهند که به آنها اجازه می دهد پروتکل های امنیتی خود را بدون تقصیر حفظ ، جایگزین یا به روز کنند.

اگر یک تجارت کوچک نیاز به تعویض برخی قفل های قفل الکترونیکی قفل شده در دارایی خود داشته باشد ، داشتن بودجه امنیتی می تواند به پاسخگویی به برخی از سؤال های چالش برانگیز که باید مورد توجه قرار گیرد ، کمک کند.

این امر به فرایندی منجر می شود كه در صورت عدم موفقیت پروتكل خاص یا هنگامی كه نیاز به تغییر چیزی برای مقابله با تهدیدات جدید وجود دارد ، هیچ نقض امنیتی باقی نخواهد ماند.

از بسیاری جهات ، انجام این کار مانند استفاده از پول نقد برای بودجه های امنیتی است. همه به روزرسانی ها لزوماً فوری نیستند ، اما در صورت وجود باید آنها را پیاده سازی کنند.

دوشنبه 15 مهر 1398 - 16:33
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

با سایت فریاد حق به روزترین وب سایت اسلام,مذهبی به روز باشیم...

تماس با ما | مهمترین دلایل هوشمند سازی و افزایش امنیت مشاغل | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS